Ortodonti Fiyatları

Ortodonti tedavisinde diş teli takılması ve ortodonti fiyatları vakanın durumu, tedavi süresi ve ortodonti tedavisinde kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

Ortodonti diş ile kendi doğal dişlerinizle estetik sağlanmaktadır. Protez (zirkonyum, lamine, empress) ile sağlanmış olan estetik uygulamalarda, tedavi sonucunda kendi dişlerinizin yerini protez dişler almakta ve bu uygulama ortodontik tedaviden 2-3 kat daha da maliyetli olmaktadır.
 
Ortodontik tedavilerin vakaların zorluğuna, tedavi süresine ve uygulanacak olan tedavi tekniğine göre ücretler değişmektedir. Ortodontik tedaviler uzun süreçli tedaviler olduğu için bu süreye yayılan ödeme seçenekleri de hastaya sunulmaktadır.
 
Ortodonti fiyatları ve ücretleri ortodontist uzman hekim muayenesi sonucunda en sağlıklı şekilde belirlenebilmektedir.
Ortodonti tedavisinde diş teli takılması ve ortodsonti fiyatları vakanın durumu, tedavi süresi ve ortodonti tedavisinde kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir.
En doğru ortodonti tedavi fiyatlandırması dental muayene sonrasında panaromik röntgenlerin çekilmesi ile belirlenebilir. Diş teli fiyatları için ortodonti uzmanınıza muayene olabilirsiniz.
 
 
Ortodontik tedavi pahalı mıdır?
 
Vakanın durumuna göre seçilen brakete göre(estetik veya metal braket) tedavi ücretleri değişmektedir. Fakat yinede 2 sene sürecek olan bir tedavi ele alındığında elde edilen güzel diş dizisini 70 yaşına kadar kullanıldığı düşünülürse pahalı bir tedavi değildir. Ortodontik tedavi yaptırmak istediğinizde mutlaka bütçenize göre uygun ödeme planı yapılacaktır.
© Copyright - 2014 - Ortodonti Diş AkademiLazer Diş Kliniği Kuruluşudur.- Tüm Hakları Saklıdır.

© Ortodonti Diş ; Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.