Diş Düzeltme

Diş teli

Çoğunlukla genetik sebeplerden kaynaklanan ve erken yaşlarda diş düzeltme; her yaşta yapılabilir ancak uzun tedavi süreci ve diş tellerinden kaynaklı kaygılar insanları bu tedaviden uzak tutuyor. 

 
Diş teli ve braket kullanılmadan yapılan tedaviye Invisalign yöntemi adı veriliyor. Telsiz Invasilign yönteminde, tel ve braket yerine kullanılan ergonomik şeffaf plaklar çarpık dişlerinizi düzeltiyor. çapraşık diş düzeltme amacı ile dişlere takılan, çıkarılabilir, ağızda belirgin olarak gözükmeyen bir seri şeffaf düzeltici plaklarla, braket ve teller kullanılmadan dişlerin düzeltilebilmesini sağlayan bir sistemdir.
 
İnvisalign yöntemi, çapraşık diş düzeltme amacı ile dişlere takılan, çıkarılabilir, ağızda belirgin olarak gözükmeyen bir seri şeffaf düzeltici plaklarla, braket ve teller kullanılmadan dişlerin düzeltilebilmesini sağlayan bir sistemdir. Şeffaf düzelticiler tüm süt dişleri düşüp yerine daimi dişlerin geldiği 12 yaşından itibaren uygulanabilir.
© Copyright - 2014 - Ortodonti Diş AkademiLazer Diş Kliniği Kuruluşudur.- Tüm Hakları Saklıdır.

© Ortodonti Diş ; Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.